ולצמן לביטמן - רשלנות רפואית

רשלנות רפואית

כל אדם נזקק לטיפול רפואי כזה או אחר במהלך חייו. כשאנו מגיעים לקבלת טיפול אנו מפקידים את גופנו ונפשנו בידי הרופא המטפל, עליו אנו סומכים ומקווים כי ייתן לנו את הטיפול הטוב ביותר. 

בין רופא לחולה קיימים פערי מידע גדולים, שכן המטופל איננו יודע מה הטיפול המיטבי, אילו חלופות יש לטיפול, מה הסיכונים הטמונים בטיפול המוצע ובדיוק לשם כך ישנה חשיבות רבה כי הרופא ייתן לחולה את המידע הרלוונטי לצורך קבלת הטיפול ובכדי שהמטופל יבין מה צפוי לו מבחינת הטיפול הרפואי. 

לא אחת, הטיפול המוענק למטופל אינו משיג את מטרתו ואף עלול לגרום במקרים מסוימים לנזק. 

מדי שנה מוגשות בישראל אלפי תביעות בגין רשלנות רפואית. בין תביעות הרשלנות הרפואית הנפוצות, המוגשות מדי שנה לבתי המשפט, ניתן למצוא רשלנות בניתוחים פלסטיים, במעקב אחר היריון, רשלנות בעת הלידה, אי-אבחון של גידולים ממאירים, מתן תרופות שגויות, טיפולי שיניים רשלניים ועוד.

תביעות מעין אלו הינן תביעות מורכבות ביותר וקשות להוכחה ולצורך הצלחה בהן יש ללמוד לעומק את התיק הרפואי, להבין את המטריה הרפואית הרלוונטית לתיק ולהיוועץ ברופאים מומחים. 

למשרדנו ניסיון עשיר בטיפול בתביעות רשלנות רפואית מורכבות ואנו מלוות את הלקוח מתחילת התהליך של בדיקת התיק, בדיקת סיכויי והיתכנות התביעה – ועד לקבלת הפיצוי בפועל.

לתיאום פגישה, חייגו: 03-9588000 או מלאו את הפרטים וניצור איתכם קשר בהקדם

דילוג לתוכן